Новини та анонси

17 июля 2019 года наш проект в поддержку Клуба активного долголетия "Вторая молодость" был размещен для сбора средств на Украинской Бирже Благотворительности. Мы планируем собрать 21 000 грн., чтобы поддержать работу Клуба в течение одного месяца. Верим, что с помощью УББ, нам удастся помочь бабушкам и дедушкам сохранить Клуб и друзей!  

https://ubb.org.ua/uk/project/5245/

11 травня 2019 г. за адресою вул. Барабашова 38  відбулося урочисте відкриття майданчика для вигулу собак «Собачий рай».

З початку вересня наш фонд почав реалізовувати спільний проєкт  з фундацією «Ашан» - програма Sole-сесій  щодо здорового способу життя дітей та молоді.

ХОБФ «Соціальна служба допомоги » висловлює подяку своєму другу та надійному партнеру Харківському  національному педагогічному університету ім. Г.С. Сковороди.

20 жовтня 2018 року співробітники фонду поринули у світ моди завдяки вихованцям дитячого містечка «Отрадне» та нашому партнеру й другу – гіпермаркету «Ашан».

Наш фонд націлений на прозорість та чесність у своєї роботі, тому кожний рік бере участь у національному рейтингу благодійних організацій, який організовує Український форум благодійників.

13 вересня 2018 року в дитячому містечку «Орадне» були надзвичайні гості. Співробітники магазину «Ашан» приїжджали до наших діточок з подарунками, великим та смачним тортом та гарним настроєм!

1 вересня –   дивовижне свято ще й тому, що в цей день діти Дитячого містечка «Отрадне» знову стали вболівальниками клубу «Шахтар» на матчі Шахтар-Маріуполь.

З 10 по 29 серпня приєднуйся до благодійної акції «Портфель для школяра».