Організація

З 2005 року нашими постійними партнерами в проектах, спрямованих на роботу з біженцями, мігрантами та шукачами притулкуЦі організації поділяють місію фонду, є надійними партнерами і підтримують нашу організацію протягом багатьох років. Ця підтримка дає нам можливість допомагати людям, робити добрі справи і втілювати в життя найсміливіші проекти в реальність!

За висновками незалежного аудиту, який провела незалежна компанія Fabel, Werner & Schnittke GmbH, фінансова звітність ХОБФ «Соціальна служба допомоги» складена відповідно до українських стандартів бухгалтерського обліку та відображає справедливі фінансові результати діяльності фонду за період з 01 січня по 31 грудня 2018 року.

Метою нашої роботи є надання професійних соціальних послуг та благодійної допомоги соціально незахищеним верствам населення м. Харкова та Харківської області. Це дозволяє стабільно поліпшувати їхнє життя.

1996

·      Проведення загальних зборів засновників Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги», прийняття уставу фонду та вибори президенту фонду.

·      Державна реєстрація фонду управлінням міністерства юстиції у Харківській області.

·      Створення та початок роботи дитячих гуртків у приміщенні «Профілакторія» студентського містечка «Гігант» (гуртки дитячого малюнку, журналістики, лялькового театру, хореографії та музики).

За час роботи нашого фонду нам удалося зібрати злагоджену команду першокласних спеціалістів, захоплених своєю справою, які до того ж є хорошими людьми, небайдужими до чужої долі. Завдяки їхній роботі успішно існують, розвиваються та створюються наші проєкти, націлені на покращення якості життя соціально незахищених верств населення, здійснюється психологічна реабілітація, моральна та матеріальна підтримка тих, хто цього потребує.