Міжнародний благодійний бал «Коли здійснюються мрії» проводиться у Харкові з 2011 року за ініціативи ХОБФ «Соціальна служба допомоги». Цей проєкт не має власного бюджету та організується виключно на благодійні пожертви харків’ян та соціально відповідального бізнесу в Харкові.

Міжнародний благодійний бал «Коли здійснюються мрії», окрім благодійного, має ще й культурно-освітнього характер. У ньому зможуть брати участь усі охочі незалежно від віку,статі, національності та танцювальної підготовки. На бал запрошуються представники міста та області, посольств, консульств, національних культурних центрів міста Харкова, а також усі люди доброї волі, для кого творити добро є невід’ємною частиною життя. Це яскрава подія в житті міста Харкова, яка дарує масу незабутніх вражень усім гостям вечора.

Цілі міжнародного благодійного балу «Коли збуваються мрії»:

-        Об’єднати людей навколо ідеї допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих  ситуаціях;

-        Продовжувати відроджувати культуру благодійності в Україні, особливо серед молоді;

-        Відновлювати історичні традиції балів та сприяти всебічному формуванню особистості молодих людей, їхньої відкритості, культури, толерантності;

-        Показати, що благодійником може бути кожний, незалежно від рівня доходів, та що вносячи свій посильний внесок у більші проекти, кожен з нас впливає на якість життя не тільки отримувачів допомоги, але й суспільства загалом.

Якщо Ви хочете взяти участь як дебютант балу, Вам слід заповнити заявку учасника . Для більш докладної інформації  зв'яжіться з організатором балу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте за номером 097-93-12345; 0633-49-70-13 (Юлія Леванда).

 

 

 

Бал проводится по инициативе Харьковского областного благотворительного фонда «Социальная служба помощи», детей детского городка «Отрадное»  и организатора торжеств Ланы Асениной, при участии учеников Харьковской областной специальной гимназии-интерната для слепых детей им. Короленко, Дома культуры Украинского общества глухих и поддержке городской администрации.

Данное мероприятие является частью программы «Получать и отдавать» ХОБФ «Социальная служба помощи», направленной на развитие волонтерства, филантропии и благотворительности в обществе. Основная идея заключается в следующем: даже если ты сам нуждаешься в помощи, это не значит, что ты не можешь помочь другим. Под этим девизом дети-сироты детского городка «Отрадное» подготовили концертную программу и поделки для аукциона, чтобы помочь другим детям. 

Основная миссия бала — привлечь внимание общественности к социальной проблеме детей-сирот и детей, оставшихся без родительской опеки.

Во время бала будет проведен благотворительный аукцион, на котором будут выставлены предметы, сделанные руками воспитанников Детского городка «Отрадное», а также работы профессионалов, известных мастеров (предметы искусства, коллекционирования и т.п.). Собранные во время аукциона средства пойдут на нужды новорожденных детей, от которых отказались родители.