Новини та анонси

‼️Еще один проект по сбору средств размещен на Украинской Бирже Благотворительности - "Підгузки для паліативних стареньких". Цель нашего сбора - 18 260 грн.

17 липня 2019 року проект на підтримку Клубу активного довголіття «Друга молодість» був розміщений для збору коштів на Українській Біржі Благодійності.

11 травня 2019 г. за адресою вул. Барабашова 38  відбулося урочисте відкриття майданчика для вигулу собак «Собачий рай».

З початку вересня наш фонд почав реалізовувати спільний проєкт  з фундацією «Ашан» - програма Sole-сесій  щодо здорового способу життя дітей та молоді.

ХОБФ «Соціальна служба допомоги » висловлює подяку своєму другу та надійному партнеру Харківському  національному педагогічному університету ім. Г.С. Сковороди.

20 жовтня 2018 року співробітники фонду поринули у світ моди завдяки вихованцям дитячого містечка «Отрадне» та нашому партнеру й другу – гіпермаркету «Ашан».

Наш фонд націлений на прозорість та чесність у своєї роботі, тому кожний рік бере участь у національному рейтингу благодійних організацій, який організовує Український форум благодійників.

13 вересня 2018 року в дитячому містечку «Орадне» були надзвичайні гості. Співробітники магазину «Ашан» приїжджали до наших діточок з подарунками, великим та смачним тортом та гарним настроєм!

1 вересня –   дивовижне свято ще й тому, що в цей день діти Дитячого містечка «Отрадне» знову стали вболівальниками клубу «Шахтар» на матчі Шахтар-Маріуполь.