Організація

З 2005 року нашими постійними партнерами в проектах, спрямованих на роботу з біженцями, мігрантами та шукачами притулкуЦі організації поділяють місію фонду, є надійними партнерами і підтримують нашу організацію протягом багатьох років. Ця підтримка дає нам можливість допомагати людям, робити добрі справи і втілювати в життя найсміливіші проекти в реальність!

За висновками незалежного аудиту, який провела незалежна компанія Fabel, Werner & Schnittke GmbH, фінансова звітність ХОБФ «Соціальна служба допомоги» складена відповідно до українських стандартів бухгалтерського обліку та відображає справедливі фінансові результати діяльності фонду за період з 01 січня по 31 грудня 2018 року.

Метою нашої роботи є надання професійних соціальних послуг та благодійної допомоги соціально незахищеним верствам населення м. Харкова та Харківської області. Це дозволяє стабільно поліпшувати їхнє життя.

2019

- Продовжується співпраця з Управлінням праці та соціального захисту населення Харківської міської ради. Як учасник «Єдиної соціальної мережі міста Харкова» фонд реалізує два проєкти: «Електронний соціальний офіс» та «Група взаємодопомоги для людей похилого віку, які опинились у складній життєвій ситуації».

- Фонд розпочинає співпрацю з БО «ХЕБФ Хесед-Шааре Тиква» по проєкту «Ти не один» для підтримки людей похилого віку та подолання в них почуття самотності.

За час роботи нашого фонду нам вдалося зібрати злагоджену команду першокласних спеціалістів, захоплених своєю справою, які до того ж є хорошими людьми, небайдужими до чужої долі. Завдяки їхній роботі успішно існують, розвиваються та створюються наші проєкти, націлені на покращення якості життя соціально незахищених верств населення, здійснюється психологічна реабілітація, моральна та матеріальна підтримка тих, хто цього потребує.