Метою нашої роботи є надання професійних соціальних послуг та благодійної допомоги соціально незахищеним верствам населення м. Харкова та Харківської області. Це дозволяє стабільно поліпшувати їхнє життя.

Наша діяльність регулярно переглядається та адаптується до потреб клієнтів, актуальних викликів та формується із бачення, місії, стратегії та загальних цінностей організації.

Ефективна взаємодія всіх співробітників фонду, волонтерів та наших партнерів дозволяє залучати та використовувати фінансові та інші ресурси. Це забезпечує стійкий розвиток організації.

Сильна та амбіційна команда фонду є основою нашого успіху. Наші співробітники є висококваліфікованими експертами у своїй області та діляться своїм успішним досвідом. Організація докладає зусиль для розвитку їхнього потенціалу та можливостей.

Ми постійно вдосконалюємо політики, процеси, процедури та ефективність керівництва організацією. Результати нашої роботи забезпечують надійність та привабливість для партнерів. Робота фонду прозора та підзвітна. Ми йдемо в ногу з часом.

 

Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги»: мешканцям нашого регіону, незалежно від статусу, доступні професійні соціальні послуги та соціальна підтримка.