Ми завжди раді будь-якій допомозі, яка може підвищити якість життя бенефіціарів нашого фонду.

Окрім грошових благодійних внесків, Ви завжди можете допомогти таким чином:

1.     Засобами гігієни та першої необхідності.

 У рамках проєктів «Домашня опіка/Паліативна допомога» Фонд піклується про людей похилого віку, багато з яких страждають від невиліковних хвороб. Цим людям  щодня необхідні засоби гігієни, а також  засоби першої необхідності, такі як: дорослі підгузки (усіх розмірів), урологічні прокладки, вологі серветки , пелюшки всіх розмірів, засоби по догляду за лежачими хворими (протипролежневі мазі й таке інше.)

2.     Засоби для прибирання приміщення

Соціальні робітники часто надають бенефіціарам допомогу щодо  прибирання квартир.

 

Тому завжди  актуальними є засоби для миття підлоги, миття й чистки будь-яких поверхонь, засоби для дезінфекції та чистки санвузлів, рукавички, бахіли.

3.     Канцелярськими приладдями та матеріалами для творчості.

 Для повноцінної роботи всіх дитячих проєктів, а також проєкту «Денний центр для людей похилого віку» нам постійно необхідні канцелярські приладдя, а також матеріали для творчості: папір для малювання, кольоровий папір, фарби, пензлики, пластилін, кольорові олівці, фломастери, клей, різноманітна гофрований папір для творчості. Наші бабусі із задоволенням шиють, вишивають та в’яжуть на спицях, тому якщо Ви маєте можливість подарувати нам матеріали для цих видів рукоділля, ми із задоволенням приймемо їх у подарунок!

4.     Ми підтримуємо наших бенефіціарів продуктовими наборами, якщо маємо таку можливість

Зазвичай перелік цих продуктів складається з нешвидкопсувних товарів (каші, консерви, цукор, чай, олія, печиво в  упаковці  тощо). Ви також маєте можливість підтримати нас у цьому напрямі та придбати для наших бенефіціарів  будь-яку кількість продуктів, які ми передамо за призначенням.

Де придбати?

Ви маєте можливість придбати товари для бенефіціарів Фонду в будь-якому магазині міста. Якщо Ви не знаєте, яку саме продукцію необхідно придбати, зв’яжіться з нами за номером (057) 712 30 16, і працівник Фонду відповість на будь-які Ваші запитання.

Як доставити?

Ми завжди йдемо назустріч нашим благодійникам та намагаємося забрати продукти або одяг самостійно.  Просимо заздалегідь зв'язатися з менеджером проєкту за номером (057) 712-30-16.

 

5.     Ви завжди маєте можливість подарувати свою професійну майстерність.

Сьогодні у світі новітніх технологій нам необхідні спеціалісти у різноманітних сферах, які змогли б покращити роботу Фонду та зробити її більш сучасною та гнучкою. Так, сьогодні нам необхідні:

·       дизайнер печатної продукції, який би здійснював дизайн та верстку різноманітних матеріалів: буклетів, візиток, банерів тощо;

·       спеціаліст або організація, які  могли  б покращити наш сайт  та створити новий, оскільки одним із напрямів розвитку фонду є створення інтернет-магазину, за допомогою якого ми  змогли б продавати різноманітні  поробки, виготовлені власноруч нашими бенефіціарами;

·       спеціалісти у фото/відео областях, які змогли б допомогти нам зробити якісні фото та відеоматеріали.

·       майстри перукарської справи, які допомогли б нашим бабусям та дідусям бути охайними та доглянутими.

 

Можливо, Ви знаєте, як допомогти нам, але не побачили цього в переліку. Ми чекаємо Вашого дзвінка за номером (057) 712 30 16 та завжди зможемо надати Вам можливість проявити власне милосердя.

Заздалегідь дякуємо Вам за небайдужість!