Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії» проводиться в Харкові з 2011 року за ініціативою ХОБФ «Соціальна служба допомоги». Даний проєкт не має власного бюджету та організовується виключно на благодійні пожертви харків’ян та соціально відповідального бізнесу в Харкові.

Міжнародний благодійний бал «Коли збуваються мрії», окрім благодійного, носить ще й  культурно-освітній характер. У ньому можуть взяти участь усі охочі, незалежно від віку, статі, національності та танцювальної підготовки. На бал запрошуються представники міста та області, посольств, консульств, національних культурних центрів міста Харкова, а також люди доброї волі, для кого творити добрі справи є невід'ємною частиною життя. Це яскрава подія міста Харкова, яка дарує море незабутніх вражень усім гостям вечора.

Цілі міжнародного благодійного балу «Коли збуваються мрії»:

- об'єднати людей навколо благородної ідеї допомоги дітям, які опинилися в складній життєвій ситуації;

- продовжити відроджувати культуру благодійності в Україні, особливо серед молодого покоління;

- відновлювати історичні традиції балів та сприяти всебічному формуванню особистості молодих людей, їхньої відкритості, культури, толерантності;

- показати, що бути благодійником може кожен, незалежно від рівня доходів, та що, роблячи свій посильний внесок у великі проєкти, кожен з нас впливає на якість життя не тільки отримувачів допомоги, але й суспільства в цілому.

Якщо Ви хочете взяти участь як дебютант балу, Вам необхідно заповнити заявку учасника. Для більш детальної інформації зв'яжіться з організаторкою балу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером 097-931-23-45, 063-349-70-13 (Юлія Леванда).