У 2004 році клуб «Друга молодість» став базою для проведення конкурсу «Супербабуся», який проводиться в місті з 1999 року. Цей проєкт націлений на продовження активного довголіття жінок похилого віку. Можливість розкрити свій творчий потенціал , таланти, уміння знайти новий сенс у житті, отримати новий  досвід, відчути себе частиною дружнього колективу, показати значущість та важливість людини похилого віку в нашому суспільстві, привернути увагу до ії проблем - ось деякі з цілей, які переслідує цей конкурс та які ставимо у своєї роботі.

Також цей захід має велике виховне значення, сприяє укріпленню сімейних уз, традицій, взаємовідносин та поваги до людей старшого віку. Підготовка до конкуру завжди тривала та копітка. Учасниці проводять численні репетиції , готують сольні номери, готують костюми. Незважаючи на поважний вік учасниць , від 55 до 70 років, можемо тільки позаздрити їхньому ентузіазму та творчому потенціалу, завдяки якому конкурс став яскравою та неповторною подією не тільки в їхньому житті, але й у житті міста.

Перші 4 конкурси проводилися в Орджонікідзевському районі м. Харкова, але до 2003 року популярність, професіоналізм та масштаб проведення конкурсу виросли на стільки , що міський голова запросив конкурсанток на головну сцену м. Харкова – до залу Оперного театру. Крім цього, зросла кількість учасниць, конкурс має статус міжнародного.

1 жовтня 2008 року відбувся черговий міжнародний конкурс «Супербабуся 2008!»

Жодна з учасниць конкурсу не залишмлася без нагороди. Неповторність,  надзвичайність кожної учасниці оцінювалися в різноманітних номінаціях – «чарівність», «шарм», «співачка», «лідер» та інше. Переможниць конкурсу «Супербабуся Королева» та «Супербабуся Гран-прі» нагороджено цінними подарунками, які надали наші спонсори. Проведення такого масштабного заходу стало можливим завдяки співпраці з Управлінням праці та соціального захисту населення міської ради. У здійсненні цього проекту нам допомагали страхова компанія «Лема», колективне підприємство  «Моном», АОЗТ «Харківська бісквітна фабрика», АОЗТ «Хладопром». Ми сподіваємось, що надалі кількість людей зацікавлених у добрій справі допомоги людям похилого віку буде збільшуватися. Наш фонд завжди відкритий для тих, хто не байдужий до соціальних проблем нашого міста та суспільства в цілому.  

Участь у конкурсі дає можливість конкурсанткам розширити коло спілкування, реалізувати свої здібності, проявити таланти, знову відчути себе привабливою, показати, що на своєму тяжкому життєвому шляху вони не розгубили чарівність, оптимізм, молодість, сучасність і головне – любов до своєї родини та онуків.

Завдання нашого фонду - зробити можливим проведення цього свята доброти, ніжності та мудрості, уособленням чого і є наші бабусі.