Дуже багато хворих, особливо самотні, страждають  не стільки від нестачі медикаментів, скільки від нестачі допомоги та від недостатньо кваліфікованого догляду. Згідно статистикою та соціальним опитуванням, 15% осіб у віці 65-74 років страждають явним обмеженням рухливості,  а після 75 років їхня кількість зростає.  До 31% - відчувають труднощі під час самообслуговування, 8% - не виходять за межі своїх квартир, 5 % - не залишають постіль.

Ураховуючи, що більшість старих людей не бажають відмовлятися від усталеного способу життя , залишати свої домівки , найбільш прийнятним вирішенням їхніх проблем, на наш погляд, є організація соціального хоспісу на дому. Саме такий підхід дозволяє нам у рамках цього проєкту надавати допомогу 60 самотнім тяжкохворим людям похилого віку, яку мешкають у Київському районі місті Харкова. Ми надаємо соціально-побутові та медичні послуги:

·       Доставка гарячих обідів додому;

·       Доставка продовольчих пакетів 4 рази на місяць;

·       Доставка господарських пакетів  1 раз на місяць;

·       Прання та прасування білизни;

·       Прибирання квартири;

·       Лікар-терапевт 2-3 рази на місяць проводить огляд підопічних, робить призначення;

·       Вимірювання тиску;

·       Внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції;

Майже всі наші підопічні страждають на серцево-судинні та онкологічні захворювання,  опорно-рухової системи, цукровим діабетом(важкі форми), і медичне втручання докорінно не може змінити їхнього фізичного стану. Проте така соціальна підтримка є важливим фактором, який сприяє укріпленню психологічної протидії фізичним недугам.