Дитячі проєкти

Центр творчості для дітей та сімей «Отрадне» був створений у 1996 році. Сьогодні приблизно 500 дітей та більше 200 батьків можуть відвідувати 18 різноманітних гуртків та секцій.

Робота центру проводиться з метою створення умов для гармонійного творчого та всебічного розвитку особистості дитини, популяризації сімейних цінностей, укріплення інституту сім’ї, профілактики соціального сирітства, адаптації сімей переселенців та учасників  АТО  до нових умов, набуття нових соціальних зв’язків та можливостей для інтеграції в суспільство.

Проєкт «Соціальні послуги для сімей з дітьми» створений для того, щоб сприяти зниженню рівня соціального сирітства шляхом розширення можливостей батьків та батьківських навичок у сім’ях, які перебувають у складних життєвих умовах.

Програма DARE про допомогу дітям у досягненні освітніх та особистих цілей у житті.

Ми хочемо, щоб наші діти дорослішали й ставали щасливими та відповідальними дорослими, здатними розкрити свій потенціал у житті. Ми прагнемо допомогти їм відчути свої сили, щоб здійснити свої мрії та здолати перешкоди, якщо вони виникають на їхньому шляху. Дати  дітям віру в себе та внутрішню мотивацію, щоб продовжувати досягати своїх цілей.

Багато інтернатів для дітей-сиріт в Україні розраховані на сотні вихованців. За таких умов дуже важко приділити увагу кожній дитині. Альтернативою таким інтернатам стали дитячі будинки сімейного типу, у яких максимальна кількість дітей дорівнює десяти.

Щоб подарувати дітям справжній будинок та сім’ю, було створено проєкт «Дитяче містечко «Отрадне». Сьогодні закінчено будівництво 5 дитячих будників сімейного типу. Це дало можливість 5 сім’ям отримати затишні, теплі та комфортні двоповерхові будинки. У кожному з них мешкають по 10 різновікових дітей.