Проєкт «Соціальні послуги для сімей з дітьми» створений для того, щоб сприяти зниженню рівня соціального сирітства шляхом розширення можливостей батьків та батьківських навичок у сім’ях, які перебувають у складних життєвих умовах.

Даний проєкт реалізується за допомогою таких дій та практик:

1.   Видача щомісячної допомоги у вигляді продовольчих комплектів.

2.   Психологічна допомога, а саме групові психологічні тренінги в рамках «Клубу для батьків», які націлені на підвищення психологічної грамотності батьків.

Наступним видом психологічної підтримки є індивідуальні психологічні консультації. Виїзд психолога в сім’ю здійснюється  спільно з соціальним робітником, який надає соціальну підтримку сім’ї. 

Для роботи з клієнтами зберігається журнал державного стандарту, у якому коротко фіксується проблема, з якою клієнт звернувся, зміст консультації та рекомендації.

3.   Різноманітна соціальна допомога, починаючи з загублених документів, закінчуючи допомогою в працевлаштуванні.

4.   Організація культурних заходів. Щоб об’єднати  та відновити позитивний психологічний клімат, для сімей організовуються безкоштовні заходи: відвідування театрів, цирку, планетарію та інше сімейне дозвілля.

Усі ці заходи націлені на головне – зміну психологічного клімату в сім’ях, а також позитивні тенденції до зміни матеріальної ситуації, на здоровий спосіб життя, уважне ставлення до дітей; досягнення батьками стійкого рівня самозабезпечення та здатності жити, самостійності у вирішенні своїх сімейних проблем.

Якщо Ви хочете допомогти, більш детальну інформацію про характер допомоги Ви можете отримати в розділі «Приєднуйтесь до нас», або «Допомога online».