Програма DARE про допомогу дітям у досягненні освітніх та особистих цілей у житті.

Ми хочемо, щоб наші діти дорослішали й ставали щасливими та відповідальними дорослими, здатними розкрити свій потенціал у житті. Ми прагнемо допомогти їм відчути свої сили, щоб здійснити свої мрії та здолати перешкоди, якщо вони виникають на їхньому шляху. Дати  дітям віру в себе та внутрішню мотивацію, щоб продовжувати досягати своїх цілей.

Програма DARE імплементується в 9 локаціях у таких країнах: Румунія, Молдова та Україна. Вона буде продовжуватись з 01 червня 2017 року до 30 вересня 2019 року.

Учасники програми (організації, спільноти, учителі, діти) зростають та розвиваються в трьох напрямках: Зростати та Досягати, Любити та Підтримувати, Впливати та Посилювати.

Діти та молодь у програмі DARE покращують свої освітні цілі, стають власниками своїх процесів та активним громадянами, які беруть відповідальність за своє життя. Для того, щоб досягти цього, здібності у дорослих  будуть покращені за допомогою тренінгів  підвищення батьківського потенціалу та тренінгів для вчителів. Особливу увагу буде приділено підвищенню мотивації дітей до навчання, спираючись на нові методи.

Все це буде здійснюватися шляхом таких інноваційних методологій та підходів:

1.   Упровадження SOLE (самоорганізуючі освітні центри);

2.   Упровадження в дію дитячих парламентів.

3.   Серії тренінгів з сімейного кейс-менеджементу, підвищення батьківського потенціалу та т.ін.

Ви завжди можете підтримати програму DARE, зробивши пожертвування в розділі «Помощь online».