Центр творчості для дітей та сімей «Отрадне» був створений у 1996 році. Сьогодні приблизно 500 дітей та більше 200 батьків можуть відвідувати 18 різноманітних гуртків та секцій.

Робота центру проводиться з метою створення умов для гармонійного творчого та всебічного розвитку особистості дитини, популяризації сімейних цінностей, укріплення інституту сім’ї, профілактики соціального сирітства, адаптації сімей переселенців та учасників  АТО  до нових умов, набуття нових соціальних зв’язків та можливостей для інтеграції в суспільство.

Діти можуть стати постійними активними учасниками таких гуртків та секцій:

малювання, кераміка, шахи, вокал, підготовка до школи, англійська мова, різьблення по дереву, авіамоделювання, циркове мистецтво, хореографія, бальні танці, хапкідо, комп’ютерні курси, рукоділля, водний туризм. Для батьків працюють гуртки малювання, бальних танців, фітнесу.

Протягом року діти беруть участь у різноманітних конкурсах, фестивалях та показують високі результати, посідаючи призові міста, що доводить ефективність роботи проєкту, а також позитивно впливає на імідж та довіру до нашої організації. Батьки об'єдналися у 2 ініціативні групи, які беруть активну участь у заходах центру та фонду, пропонують свою допомогу у вирішенні  поточних робочих завдань, що є перспективним напрямком для розвитку волонтерського руху як усередині організації, так і для участі в інших благодійних ініціативах. Ви завжди можете стати другом центру, запропонувавши будь-яку свою допомогу.

Докладно про це можна дізнатися в розділі «Долучайтеся до нас», або «Допомога online».