У 1999 році Фонд організував медико-соціальний напрямок роботи з самотніми, позбавленими уваги родичів особами похилого віку. Зараз у рамках проєкту «Стала система Домашньої опіки в Україні» майже 60 осіб похилого віку отримують соціальну, медичну, побутову допомогу.
З 2011 року фонд реалізує проєкт з паліативної допомоги. Його метою є покращення якості життя тяжкохворих людей та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами невиліковного захворювання. У цьому році проводиться робота в рамках проєкту «Паліативні заходи: соціальна та медична допомога людям, які потребують мобільної паліативної  допомоги».
Персонал проєктів  домашня опіка/паліативна допомога надає такі послуги:
- спостереження за станом здоров’я відповідно до медичних рекомендацій: систематичне спостереження за станом хворого, вимірювання артеріального тиску, температури тіла, експрес-визначення цукру в крові.
- соціально-побутова підтримка хворих: обтирання, обмивання, гігієнічні ванни, обрізання нігтів, розчісування, зміна натільної та постільної білизни і т. ін., а також допомога в побуті (купівля та доставка медикаментів, продуктів харчування, товарів першої необхідності, приготування їжі, прання та прасування білизни і т.ін.)
- морально-психологічна допомога пацієнтам та їх родичам. Здійснюється психологом як удома в пацієнта, так і в телефонному режимі, а також на тренінгах у групах взаємодопомоги, що дозволяє покращити та стабілізувати емоційний стан тяжкохворих та членів їх родин.
- консультації з питань використання засобів реабілітації (протипролежневі матраци, інвалідні візки, ходунки та інше)
- санітарно-просвітницька робота: як з родичами паліативних хворих (навчання загальним прийомам догляду за тяжкохворими людьми), так і серед населення (підвищення рівня інформованості суспільства про надання паліативної допомоги).
Наш фонд – благодійна організація, діяльність якої практично повністю залежить від благодійних пожертв та підтримки донорів. Самотні особи та ті, хто перебуває в складних життєвих умовах, отримують допомогу безкоштовно. З 2017 року Фонд також надає платні соціальні послуги.
Робота щодо проектів проводиться відповідно до державних стандартів: догляд вдома та паліативний догляд.
Згідно зі Статутом, усі кошти, отримані від платних соціальних послуг, направляються виключно на утримання фонду, реалізацію його цілей, завдань та напрямів діяльності.
Тарифи на платні соціальні послуги були розраховані відповідно до «Методичних рекомендацій із розрахунку тарифів на платні послуги, які надаються територіальними центрами соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацевлаштованих громадян» та затверджені наказом Фонду. Також було встановлено, що Фонд здійснює діяльність з надання платних послуг згідно зі Статутом та не має на меті отримання прибутку.
З кожною людиною або його родичем укладається договір про надання соціальних послуг. У ньому прописується ціна та порядок розрахунків.
Також Фондом надаються на платній основі послуги з прокату засобів реабілітації. З кожним клієнтом (або його представником) укладається відповідний договір, у якому вказується найменування засобів реабілітації, строк прокату, сума, сплачена клієнтом.
Ви завжди можете підтримати дані проєкти, зробивши пожертвування в розділі «Долучайтесь до нас» , або  «Допомога online».