У лютому 2001 року завдяки підтримці Гуманітарного офісу Європейського співтовариства (ЕСНО) та фінансовій допомозі міжнародної організації «Карітас Австрія» був створений Клуб активного довголіття «Друга молодість».

З того часу й дотепер, уже понад 15 років, наш Клуб об'єднує 50 людей похилого віку з активною життєвою позицією, упевнених, що їхній вік не є перешкодою для повноцінного енергійного життя. За час роботи клубу ми зібрали творчий, міцний, соціально активний колектив людей, які відчувають себе в якомусь сенсі родичами. Наші підопічні – ініціативні та товариські люди похилого віку, які на базі клубу «Друга молодість» можуть у повному обсязі акумулювати свою енергію, проявити ініціативу, реалізуватися.

Культурний відпочинок, заняття художньою самодіяльністю, гуртки за інтересами, гімнастика, відвідування театрів та музеїв, концертів та святкових заходів дозволяють нашим підопічним активно брати участь у житті суспільства, покращити свій емоційний фон та загальне самопочуття та просто спілкуватися з новими, цікавими людьми. До послуг людей похилого віку – матеріально-технічна база Клубу, побутова техніка, предмети м'якого інвентарю, матеріали для рукоділля, спортивні тренажери.

А взаємозв'язок з іншими проектами Фонду – дружба з дітьми дитячого будинку «Отрадне», контакт з колишніми в’язнями концентраційних таборів та мешканцями блокандного Ленінграду, остарбайтерами в рамках програми «Місто зустрічі: діалог» допомагають зміцнити зв'язки між різними верствами населення, створити своєрідну систему взаємодопомоги  людей похилого віку, вирішити питання «батьки та діти».

Ви завжди можете підтримати проєкт «Клуб активного довголіття «Друга молодість»,  зробивши пожертвування в розділі «Допомога onlin.