Для внутрішньо переміщених осіб Фонд здійснює проєкт щодо надання юридичної, соціальної та психологічної допомоги.

Поточна ситуація в країні призводить до того, що велика кількість людей має статус ВПО. Ці особи шукають житло та мінімальну життєву стабільність в інших містах та областях країни. Проєкт «Допомога вимушеним переселенцям» був створений для реалізації таких цілей :

1.   Покращення умов життя ВПО шляхом правової та соціально-психологічної допомоги.

2.   Забезпечення можливості відновлення документів, отримання соціальних державних виплат, підготовки документів щодо звернення до державних органів, підготовки документів щодо звернення до суду.

3.   Забезпечення можливості ведення бізнесу (юридичні аспекти відновлення бізнесу, початок роботи бізнесу або продовження його ведення);

4.   Покращення психологічного стану ВПО (дітей, матерів, батьків, людей похилого віку та самотніх).

Усі цілі проєкту здійснюються через такі практики: індивідуальні юридичні, соціальні, психологічні консультації; групове навчання (лекції), групові юридичні та психологічні консультації (тренінги); групова психотерапія, організація безпечного місця для дітей (для батьків, які приїжджають до консультаційного центру з маленькими дітьми); організація зони для вільного спілкування та обміну досвідом між батьками за участі психолога та соціального робітника (проведення круглого столу).

Представники цільової групи самі розповсюджують інформацію про нашу діяльність у соціальних мережах, що допомагає нам залучати  якомога більше бенефіціарів та благодійників у наші проєкти.

Якщо Ви хочете  долучитись до числа наших спонсорів або помічників, Ви можете знайти більше інформації в розділі  «Приєднуйтесь до нас».