Ласкаво просимо на сайт Харківського обласного благодійного фонду «Соціальна служба допомоги». Наш фонд був створений у 1996 році і є громадською благодійною організацією, мета якої – надання благодійної допомоги та підтримки малозабезпеченим та соціально незахищеним верствам населення м. Харкова та Харківської області. Для роботи нами було обрано такі напрями благодійної діяльності: діти, молодь, люди похилого віку.

Сьогодні всі проєкти, які реалізуються фондом, націлені на покращення якості життя соціально незахищених верств населення. У першу чергу ми намагаємось охопити всі категорії та групи ризику дітей та підлітків, на яких впливає вулиця та яким не приділяють достатньо уваги дорослі й не піклуються про них. Тому більшість проєктів націлені на роботу з дітьми.

1.    Центр творчості для дітей та сімей «Отрадне», у якому сьогодні працюють 18 різноманітних гуртків та секцій для більш ніж 500 дітей та 200 дорослих;

2.    Проєкт «Соціальні послуги для сімей з дітьми», який сприяє зниженню рівня соціального сирітства завдяки розширенню можливостей батьків та батьківських навичок у родинах, які перебувають у складних життєвих обставинах;

3.    Проєкт «Дитяче містечко «Отрадне» для дітей, що залишилися без батьківського піклування;

4.    Проєкт «DARE», який направлений на роботу з дітьми, сприяє покращенню їхніх освітніх цілей, допомагає їм стати власником своїх освітніх процесів, бути активними громадянами, що беруть на себе відповідальність за своє життя.

Однією з найбільш незахищених верств населення країни є люди похилого віку, якими також опікується ХОБФ «Соціальна служба допомоги». Для них ми працюємо в таких постійних програмах:

1.    Денний центр для людей похилого віку – клуб активного довголіття «Друга молодість», де ми даємо можливість реалізуватися та розкритися, із задоволенням провести час та поспілкуватися 50 людям поважного віку з активною життєвою позицією;

2.    «Паліативні заходи: соціальна та медична допомога людям, які потребують мобільної паліативної допомоги»/«Стала система Домашньої опіки в Україні». Даний проєкт спрямований на медико-соціальну підтримку людей похилого віку, які не здатні до самообслуговування, а також на роботу з тяжкохворими людьми та їхніми сім’ями, які зіткнулися з проблемами невиліковного захворювання.

3.    Проєкт "Підтримка людей, що постраждали від нацизму, в місті Харків".

Ми впевнені, що без підтримки кожного мешканця нашої країни ми не зможемо в повному обсязі надавати допомогу та підтримку усім нашим бенефіціарам. Внесок кожного з Вас безмежно важливий та цінний для нас. Ми щиро вдячні як увазі окремої людини, так і корпоративній допомозі великих компаній. Робити добрі справи легко, головне – почати.

ХОБФ «Соціальна служба допомоги»

вул. Полтавський шлях 1/3, кв.27, Харків, Україна 61052

т/ф +38(057)712-30-16, fax +38(057)712-48-89 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. написати листа

Код 24478597 р/р UA543515330000026000052101631 в ПАТ КБ

"ПриватБанк"  МФО 351533     

 

Ви можете зробити свій благодійний внесок на реквізити

ХОБФ «Соціальна служба допомоги»:

Розрахунковий рахунок  UA543515330000026000052101631

ХОБФ "Соціальна служба допомоги"

МФО 351533 в ПАТ КБ "ПриватБанк"

Код 24478597

Призначення платежу: благодійний внесок

Перекази можна зробити в будь-якому банку Вашого міста,

а також через Інтернет-додаток Приват 24, інших банків та терміналів.

Для того щоб перерахунок зробити швидко, скористайтеся  QR-кодом.